Solbjerggårdsvej 19 og 2 andre boliger er kommet til salg denne uge i Gørlev - se boligerne her.

dato

3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Gørlev. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Gørlev er den skønne villa på Solbjerggårdsvej 19 netop kommet på markedet. Med en pris på 4.395.000 kr. tilbyder denne ejendom 185 kvadratmeter beboelse fordelt på 5 rummelige værelser. Grunden strækker sig på 1.105 kvadratmeter og giver rigeligt med udendørs plads.

Ikke langt derfra ligger fritidshuset på Harestien 8 i Bjerge Sydstrand. Til 1.595.000 kr. får man her et hyggeligt fritidshus på 79 kvadratmeter med 3 værelser, der er ideel til afslapning. Huset ligger på en 916 kvadratmeter stor grund, hvilket giver privatliv og plads til udendørs aktiviteter.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Mest læste artikler